Reformatie, Oranje en Verlichting – Reformatiereis

Dit jaar is het 500 jaar geleden dat de Wittenberger theologieprofessor dr. Maarten Luther 95 stellingen op de deur van de plaatselijke slotkapel sloeg.

Met een bus van Deiman uit Winschoten wordt een Reformatiereis naar Sachsen-Anhalt gemaakt van 25 t/m 29 september 2017. De reis staat onder leiding van historicus drs. Jochem Abbes (inhoud) en Ko Niemeijer (chauffeur en organisatie). Hoewel de reis niet door de Historische Vereniging Westerwolde wordt georganiseerd willen we toch via onze website onze leden en andere belangstellenden op deze reis attenderen. De aanmeldingstermijn loopt tot 25 augustus.

Het volledige programma kunt u hier downloaden:
Reformatiereis Sachsen-Anhalt in Lutherjaar 2017

Het aanmeldingsformulier vindt u hier:
Reformatiereis Sachsen-Anhalt 2017 aanmeldingsformulier

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *