Website www.beeldbankgroningen.nl herzien

Beeldbank

Website www.beeldbankgroningen.nl herzien

Verleden week is de herziene website van de beeldbank Groningen online gegaan. De vormgeving is gemoderniseerd en de website is nu meer afgestemd op een breed scherm. Ook is de beeldbank nu meer geschikt voor gebruik op tablets en telefoons.
U krijgt op de homepage de keuzemogelijkheid tussen beelden enerzijds en kaarten en tekeningen anderzijds. Als u direct zoekt via de zoekregel op de homepage wordt gezocht in de collectie beelden. De filterfunctie is verbeterd en wordt duidelijk gepresenteerd.
Nieuw zijn de webexposities. Gebleven zijn de zoekplaatjes, foto’s waarvan wij niet weten waar ze genomen zijn en waarbij we de hulp van het publiek inroepen om te bepalen waar de foto gemaakt is. Sinds het begin van de beeldbank is het aantal beschikbare beelden meer dan verdubbeld: er staan er nu meer dan 200.000 op, afkomstig uit de collecties van een groot aantal deelnemers.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.