Wie help mee?

Wij kregen onderstaande vraag binnen, die we u willen voorleggen. Misschien dat iemand hier een antwoord op weet?

In het fotoboek van mijn ouders kwam ik de volgende foto’s tegen uit begin jaren zestig van de vorige eeuw. Mijn ouders waren op bezoek bij een neef of nicht van mijn moeder in de buurt van Ter Apel/Vlagtwedde. Ik ben benieuwd waar deze foto’s genomen zijn en wie er op de foto’s staan. Even wat familieverbanden: Nanno Jager (Geb. 1870 te Nieuwe Pekela) trouwt in 1895 met Anna Kasjes( ook wel Karsies Kassies)geb 1869 te Opsterland als schippersdochter van Egbert Karsies en Annechien Saak uit Nieuwe Pekela. Anna Kasjes was de zus van mijn opa Feddo Kassies (geb 1870 te Harlingen overl 1922 te Amsterdam). De kinderen van Anna en Nanno waren de nichten en neven van mijn moeder Annechien Kassies. Ik vermoed dat mijn ouders bij een van deze kinderen op bezoek zijn geweest. Mijnmoeder was Annechien Kassies (1918-19993) en zij was gehuwd met Hendrik Frugte. Ik hoop dat u mij kunt helpen de foto’s te duiden en misschien zijn ze ook leuk voor uw vereniging.

met vriendelijke groet, Hanneke Ligt Frugte

   
    
   

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.