2 gedachten over “Boek over Wedderveer. Uw medewerking gevraagd.

  1. Lineke ik heb contact gehad met Jacco Pranger en hij meldde mij het volgende:
    Het boek Wedderveer heeft even enige tijd stil gelegen wegens mijn betrokkenheid van ons dorpsfeest 200 jaar Nieuw-Buinen waar ik onderdeel was van de hoofdcommissie en erg druk mee bezig ben geweest het grootste deel van 2023. Ben er nu weer mee bezig en heb afgelopen week nog enkele bezoeken afgelegd voor info foto’s en heb nog een paar bezoeken die ik de komende tijd ook hoop te gaan doen. In ieder geval komt het dit jaar niet meer uit dat is nu te kort dag.Er kan nog wel materiaal worden aangeleverd zoals foto’s. en verhalen.
    Hartelijke Gr Jacco

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.