Reacties op berichten zijn nu ook mogelijk

Op ieder geplaatst bericht op de website kunt u direct reageren. Dit kan bijvoorbeeld zijn wanneer u een aanvulling heeft op een geplaatst bericht, wanneer u een andere mening heeft over een bepaald onderwerp of dat u nog een vraag heeft over het onderwerp. Bij een reactie moet u wel uw naam en e-mail adres opgeven, maar het e-mail adres wordt niet gepubliceerd. Op deze manier kan er een leuke wisselwerking ontstaan met de leden.
Onder ieder bericht ziet u staan “Geef een reactie” of wanneer er al reacties geplaatst zijn “een getal met daar achter reactie(s)”.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.