In memoriam Tinus Kruize 1934-2015

tinus kruize
In memoriam Tinus Kruize 1934-2015
Na een periode van afnemende gezondheid is overleden de heer Tinus Kruize uit Wedde. De heer Kruize was een van de oprichters en de stuwende kracht van de werkgroep Streekhistorie Bellingwedde. Mede op zijn initiatief kwamen in de gemeente Bellingwedde de streeknaambordjes weer terug.

 

Eén gedachte over “In memoriam Tinus Kruize 1934-2015

  1. Bedankt voor de ruimte die jullie mijn vader hebben gegeven om zijn enthousiasme en liefde voor de streek kwijt te kunnen. We wensen jullie veel succes met het verder verbeteren van het mooie Westerwolde. Wij zullen pa missen, maar hebben ook veel goede herinneringen.
    Fennie Kruize, man en kinderen en kleinkinderen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.