Nieuw boek over Westerwolde

File1916Edward Houting, Klaas Roelof de Poel en Hans Vrijer zijn de drie samenstellers van de Noordboek uitgave Westerwolde, over het landschap en de dorpen. Het boek zal binnenkort verschijnen. De presentatie van het boek is zaterdag 15 februari a.s. om 12.00 uur in het Boschhuis in Ter Apel.
Het boek is het resultaat van uitgebreid onderzoek naar de ontstaansgeschiedenis en ontwikkeling van landschap en dorpen in Westerwolde. De auteurs nemen de lezer mee op een 224 pagina’s lange reis door dit karakteristieke stukje Nederland. De kleurrijke,  gebonden uitgave  is geïllustreerd met honderden foto’s, kaarten en illustraties.

5 gedachten over “Nieuw boek over Westerwolde

 1. Dag Ard,

  Na de presentatiedatum(15-2) is het te bestellen bij Noordboek.
  http://www.noordboek.nl. De prijs is bij ons nog niet bekend.
  Op dit ogenblik staat het boek nog niet op hun site vermeld.

  groet Marten Fokkens
  webmaster HVW

 2. Dit bericht is al van 2014. Ik heb het voor u nagekeken, maar zowel de 1e als de 2e druk zijn uitverkocht.
  Het is niet bekend of er nog een herdruk komt en ik heb het ook niet kunnen vinden als tweedehands boek.Bovendien is de uitgever in 2017 failliet gegaan.

 3. Hartelijk dank voor de informatie. Heel jammer.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.